Szanowni Rodzice!

W  szkole i przedszkolu obowiązuje dziennik elektroniczny Vulcan. Aby ułatwić Państwu dostęp do dziennika publikuję link, za pośrednictwem którego można kontaktować się z nauczycielami oraz na bieżąco sprawdzać osiągnięcia Uczniów.

Link dostępu do dziennika elektronicznego:

Rodzicu, aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu.

2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.

3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.

4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.

5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz  w zakładce Pomoc.

Marzena Janiszewska