Konkurs plastyczny "Z rodziną najlepiej"

IV edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Z rodziną najlepiej”

Wojewoda Wielkopolski, Michał Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny, Anetą Niestrawską ogłosili konkurs dla dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół podstawowych .Była to  IV edycja konkursu plastycznego pn. „Z rodziną najlepiej – edycja IV”.

Przedmiotem konkursu było samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice.

Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni u dzieci i młodzieży, kształcenie poczucia estetyki, umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji oraz docenienie kreatywności i pomysłowości uczniów z wielkopolskich szkół.

W konkursie wzięły udział uczennice klasy 7, przygotowując piękne prace o tematyce rodzinnej. Mimo, iż nie znalazły się na podium, to jako nauczyciel wysoko oceniam prace naszych uczennic, ich zaangażowanie oraz umiejętności plastyczne. Taka postawa oraz aktywność zasługuje na pochwałę . Serdecznie gratuluję ! W załączeniu prace naszych uczennic.

Marzena Janiszewska