Tydzień uczniowskiej supermocy

Jesteśmy królami/królowymi swojego czasu -23.10-28.10.2023r.

W piątek 28 października zakończyliśmy  „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy" 2023.  Był to niezwykły czas w naszej szkole- inspirujący i ciekawy, wskazujący nowe cele i możliwości. Uczestnicy projektu wraz z wychowawcami uczyli się jak rozsądnie gospodarować czasem, doskonalili umiejętność walki z ,,pożeraczami czasu", poznawali nowe metody umiejętnego ,,rządzenia" czasem. Efektem tych starań były własnoręcznie wykonane zegary i korony, liczne ćwiczenia i zabawy z czasem w roli głównej oraz obowiązkowa ,,królewska" sesja fotograficzna. Każdy mógł się poczuć Królową lub Królem swojego czasu, zdobywając przy tym bogatą wiedzę i nowe, przydatne umiejętności. Koordynatorem projektu była pani Agata Bogucka.