230. Rocznica urodzin Aleksandra Fredry

KONKURS PLASTYCZNY „W świecie Fredry”

Konkurs został zorganizowany przez bibliotekarkę Agatę Bogucką w ramach obchodów roku Aleksandra Fredry.Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu „Fredro w szkole”.  Do organizatora wpłynęło 6  prac od uczniów klas IV-V oraz 25 od uczniów klas VI-VII. W ramach obchodów na lekcji plastyki w klasie 6 uczniowie wykonali piękne prace, które zgłoszono do konkursu, świadczy o tym gazteka szkolna, na której zostały zaprezentowane. Komisja konkursowa spotkała się dn. 20 listopada. Dnia 22 listopada przyznano nagrody i wręczono dyplomy uczestnikom konkursu. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród książkowych.

Kategoria kl.4-5

Ilustracja do wybranego wiersza Aleksandra Fredry.

I miejsce: Wojciech Przybył kl.5

Komisja postanowiła wyróżnić jedną z dostarczonych prac i przyznać tylko pierwsze miejsce.

Kategoria kl.6-7

Portret Aleksandra Fredry.