Pasowanie na przedszkolaka

1 grudnia odbyła się  ważna Uroczystość Pasowania na przedszkolaka dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.

Uroczystość odbyła się w Ośrodku Integracji i Aktywizacji Wsi w Pawłowie Żońskim rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej,

w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki i tańce.

Po części artystycznej, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania.

Wszyscy razem zasiedliśmy do stołu by skosztować pyszności, które zostały przygotowane przez rodziców.