Wycieczka do Warszawy

W dniu 8 grudnia 29 uczniów naszej szkoły wybrało się na wycieczkę do Warszawy, zorganizowanej przez Biuro Hubertus. Celem było obejrzenie spektaklu "Calineczka"  w Teatrze Bohema House. Widowisko było piękne, z udziałem profesjonalnych aktorów, którzy popisali się disneyowskim śpiewem, bogatymi kostiumami, z pokazem akrobacji oraz niesamowitymi efektami świetlnymi i zadymianiem.Wszystkim bardzo się podobało, tym bardziej, że włączone zostały wątki o tematyce ekologicznej. Warto nadmienić, że była to nagroda od Pana Waldemara Szygendy  Dyrektora MSOK z Toniszewa za udział w konkursie ekologicznym  Aluminiowa Góra Puszek. W wycieczce uczestniczyła również Pani Magdalena Bulińska, która reprezentowała firmę , a także służyła pomocą w opiece nad uczniami. Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, uczniowie doświadczyli wiele naukowych ciekawostek, a przede wszystkim  poznali tajniki sztucznej inteligencji. Na zakończenie atrakcją okazało się przejście obok Zamku Królewskiego, z zachwytem obejrzeliśmy rozświetloną choinkę, przeszliśmy przez ulicę Świętojańską, a następnie na Kiermasz świąteczny z okazałym lodowiskiem i Warszawską Syrenką. Dopełnieniem naszego wyjazdu był wspaniały prezewodnik p. Wojtek Woźny, który sprawnie i interesująco opowiedział nam o stolicy Polski. Odpowiedzialna  jazda kierowców, w tych trudnych zimowych warunkach sprawiła zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa wśród wszystkich uczestników. Uczniowie  wraz z opiekunami byli bardzo zadowoleni i na długo wspomnienia pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie obiadu w trakcie wycieczki oraz tym rodzicom, którzy sfinansowali wycieczkę i zachęcili do udziału, tym bardziej, że naprawdę było warto udać się w tak ciekawe miejsca.

Dyrektor Marzena Janiszewska