Jasełka w przedszkolu

W dniu 22 grudnia odbyły się Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Sówki oraz wigilie w grupach, nie zabrakło również oczekiwanych prezentów.

Jasełka przygotowała p. Monika Kalka-Chojnacka , które zaprezentowane zostały w holu przedszkola dla  dzieci przedszkolnych. Piękny śpiew kolęd , inscenizacja oraz taniec uświetniły uroczystość , która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Ponadto, dla rodziców dzieci z grupy"Sówki" w dn. 29 grudnia ponownie zostały zaprezentowane Jasełka, które dostarczyły wiele wzniosłych przeżyć, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Dziękuję  rodzicom za uczestnictwo w tym wydarzeniu oraz wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do organizacji uroczystości.

Dyrektor Marzena Janiszewska