Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronki i Pszczółki

26 stycznia był dla nas niezwykłym dniem, grupa Pszczółki oraz Biedronki obchodziła Dzień Babci i Dzień Dziadka. Był to dzień pełen radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na wszystko i upiecze pyszne ciasto?

Dzieci przygotowały specjalny, kabaretowy program artystyczny:  recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dla gości zostały przygotowane drobne upominki, a po spektaklu był czas na rozmowy, słodkie ciasto oraz kawę i herbatę. W ramach niespodzianki dziadkowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.