Bańki i kolory

W dniu 31.01.2024 dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone  do Centrum Integracji i Aktywizacji Wsi w Pawłowie Żońskim, aby uczestniczyć w pokazie animacyjnym grupy„Bańki i Kolory”.

Podczas pokazu Animator tworzył przeróżne typy oraz kompozycje baniek mydlanych, a następnie podmuchami kierował je w stronę przedszkolaków. Dzieci z radością oczekiwały momentu, kiedy bańka spadnie właśnie na nie. Niektóre bańki płonęły ogniem, a inne w magiczny sposób po prostu znikały na naszych oczach. Na koniec pokazu każde dziecko zostało zamknięte w gigantycznej bańce. Na sali panowała radosna atmosfera.

Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez p. Katarzynę Kryszkiewicz. Dzięki jej inicjatywie nasze przedszkole zajęło II miejsce w plebiscycie ogłoszonym przez „Bańki i Kolory” na portalu społecznościowym. W związku z wygraną koszt takiego pokazu był zdecydowanie mniejszy. Za co serdecznie dziękujemy p. Katarzynie!