Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

W dniu 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego . Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Monikę Kubalewską Kierownika Referatu Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Gminy Wągrowiec , Przewodniczącą Rady Rodziców panią Aldonę Matuszak oraz rodziców uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowie Żońskim.

W tym dniu żegnaliśmy naszych absolwentów , szczególnie uczniowie klasy 7 pięknie pożegnali swoje koleżanki i kolegów, nie zabrakło również wzruszających  przemówień, pożegnalnych piosenek, wspaniałego poloneza . Wychowawczyni p. Ewa Kozłowska-Mazur uroczyście wręczyła świadectwa ósmoklasistom oraz nagrody książkowe, a także drobne upominki mające upamiętnić chwile spędzone w murach naszej szkoły.

Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom za całoroczną pracę , za wkładany wysiłek w naukę, a także za otzymanie świadectw z wyróżnieniem, wśród których znaleźli się następujący uczniowie:

ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM – KLASY IV-VIII

-Koliński Piotr  4,78

-Roksana Przybylska  4,78

Klasa I-III

-klasa I: Julia Kamińska, Tymoteusz Hekert, Anna Prussak, Lena Paszkiet, Lena Odor, Agata Gawryszak, Kryspin Łukaszewicz, Franciszek Gierczak

-klasa II Maria Bednarska, Jan Frelich, Zuzanna Górska, Alan Jaworski, Laura Marmurowicz, Jakub Wojtecki

-klasa III: Bartosz Bromberek, Michał Jaremba, Natasza Jóźwiak, Zofia Maciejewska, Kalina Mielke, Hanna Shpilenia, Roma Szymańska.

Najwyższą średnią otrzymała Nikola Marks, która w tym roku została prymusem szkoły.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią 5.0 i powyżej otrzymali gratulacje oraz nagrody ufundowane przez Pana Wójta Gminy Wągrowiec.

Uroczyste zakończenie roku to piękny moment, gdyż wszyscy czekają z utęsknieniem na zasłużony wypoczynek, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, dlatego pożegnaliśmy się  życząc bezpiecznych, udanych wakacji.