Konkurs geograficzno-językowy

W kwietniu , maju i czerwcu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Pawłowie Żońskim odbył sięw trzech etapach konkurs geograficzno- językowy „Palcem po mapie” przeprowadzony przez nauczycielki języka angielskiego i geografii. W konkursie wzięło udział dwunastu uczniów z klas 5, 6 i 7 . Konkurs w pierwszym etapie miał formę testu pisemnego,  natomiast dwa pozostałe etapy zostały przeprowadzone na platformie edukacyjnej Kahoot.

Celem konkursu było pogłębianie wiedzy z  zakresu geografii, rozbudzanie ciekawości poznawczej uczniów, motywacji do nauki oraz rozwijanie indywidualnych uzdolnień uczniów.

Po trzech etapach zwycięzcami okazali się :

I miejsce Bartosz Janiszewski z klasy 6

II miejsce Jan Bondyra z klasy 7

III miejsce Kacper Gruszczyński z klasy 6

Nad przebiegiem konkursu czuwały p. Ewa Kozłowska-Mazur oraz p. Anna Nowakowska.

Nagrody książkowe w  wysokości  ufundowała Rada Rodziców  oraz   Dyrektor  Pani Marzena Janiszewska.

Serdecznie gratulujemy!