Aluminiowa Góra Puszek

Ogłoszenie wyników w konkursie „Aluminiowa Góra Puszek”

Dzieci z przedszkola i uczniowie naszej szkoły, jak co roku wzięły udział w konkursie ekologicznym pt. „Aluminiowa Góra Puszek”.

Z tej okazji 3 września 2023 r. odbył się Ekologiczny Festyn Rodzinny w MSOK  w Toniszewie. Podczas festynu ogłoszono wyniki konkursu. Zwycięscy nie tylko otrzymali nagrody, ale również zostali uhonorowani za swój wkład w tworzenie ekologicznego środowiska. Organizatorzy przygotowali wyjątkową atrakcję – ścieżkę dydaktyczną „Segreguję – bo WIEM” oraz ścieżkę edukacyjną – „Składowisko Nie Musi Straszyć”.

Festyn ten to nie tylko nauka, ale także radość i zabawa.

W kategorii „Przedszkola”:

IV MIEJSCE

W kategorii indywidualnej: Gabriela Rosicka - VII miejsce

W kategorii „Szkoły Podstawowe”:

V MIEJSCE

W kategorii indywidualnej:

Wyróżnienie – Patryk Jaworski

Wyróżnienie – Marcin Włodarski

Wyróżnienie – Maria Bednarska

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Nagrodą również dla szkoły jest wyjazd do Warszawy do teatru BOHEMA HOUSE na spektakl o tematyce ekologicznej .

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w tym roku szkolnym.

Składam również podziękowania Dyrektorowi i pracownikom MSOK za organizację konkursu oraz przyznane nagrody.

Dyrektor Marzena Janiszewska